Özel Direksiyon Eğitimi

Direksiyon Dersi,Direksiyon Eğitimi,Özel direksiyon dersi

RANDEVU : Direksiyon dersleri sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden randevu alınarak yapılır.

DERS SAATLERİ : Her gün sabah 09:00 ile akşam 24:00 arası direksiyon eğitimi verilmektedir. Bu saatler içerisinde size uygun zamanı seçip bize bildirmeniz programlama için yeterli olacaktır.

ÜCRET : Manuel ( Düz Vites) ve otomatik vites araçta 1 saat direksiyon eğitim ücreti 600 TL dir.Eğitim süresi 50 dk ve eğitiminiz bu süreçten önce bitirilmez.Bu ücrete öğretmenin ders saat ücreti , yakıt ücreti ve eğitim esnasında meydana gelebilecek hasarlar dahildir.

EĞİTİM GÜZERGAHI: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah İstanbul trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdir.Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergah ta eğitim verilir.Örneğin;
Eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz. Anadolu yakası çalışma alanımız olup Avrupa yakasında bu hizmetimiz maalesef yoktur.

EĞİTİM ARACI : Eğitim araçlarımız Manuel (Düz vites) Citroen C3,Otomatik viteste ise Hyundai i20 dır. 

NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİLİR : Öğrenmek kişiden kişiye farklılık gösterebilir ancak ortalamaya baktığımızda yaklaşık 10 saatlik direksiyon dersi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz.Bundan sonra sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmek.

DİREKSİYON EĞİTİM VEREN ÖĞRETMENLER : Direksiyon eğitimi veren öğretmenlerimiz bu konuda oldukca büyük tecrübeye sahiptirler.Ve hepsinin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından çalışma izni ve ustalık belgeleri vardır.