Hakkımızda

 

Gelişim Sürücü Kursu Hakkında

 

1998 yılında  Habil ALAN ve İbrahim ALAN tarafından kurulan Gelişim sürücü kursu başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen sürücü kursları arasında yer almakta ve sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
Gelişim sürücü kursu motosiklet ve otomobil ehliyetinde yeni yatırımları ile büyümesini sürdürmektedir.ilk olarak  Kadıköy Fikirtepe'de kurulan Gelişim Sürücü Kursu daha sonra çeşitli semtlerde şubeleşerek yoluna devam etmiştir.İlk şubesini 2001 yılında Pendik Kaynarca'da 2.şubesini yine 2001 yılında Kadıköy Halitağa caddesi üzerinde kendi binasında 3.Şubesini Bahariye Cd. üzerinde 4. Şubesini Acıbadem'de 5.Şubesini ise Kadıköy Hasanpaşa'da açmıştır.
Gelişim sürücü kursunun ulaştığı başarının arkasında müşteri odaklı ve verimliliğini merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.2016 yılında değişen ve 17 sınıfa yükselen ehliyet sınıflarına da hızla uyum sağlayan kurumumuz bu konuda A sınıfı motosiklet ehliyeti , A2 sınıfı motosiklet ehliyeti,A1 sınıfı motosiklet ehliyeti ve B sınıfı otomotik vites otomobil ehliyetinde ilk mezun veren sürücü kursu olmuştur.
Türkiye'deki sürücü kurslarında değişimin öncüleri arasında yer alan Gelişim sürücü kursu tüm bu birikimin bir ürünü olarak sektöründeki değişimlere hızla uyum sağlamaktadır.
Gelişim sürücü kursu hizmet verdiği tüm ehliyet sınıflarında güçlü müşteri portföyü ve memnuniyeti ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Gelişim Sürücü Kursu bir "GELİŞİM EĞİTİM KURUMLARI" iştirakidir.